• Kategorie
  • Szukaj
  • Smakołyki dla psa

Brakujące w codziennej diecie minerały czy witaminy możesz uzupełnić, podając swojemu czworonogowi naturalne smakołyki dla psa z naszego asortymentu! Dzięki nim zadbasz także o zdrowe zęby, skórę czy sierść. Jeśli chcesz, aby pupil oduczył się żucia różnych przypadkowych rzeczy, podawaj mu te produkty. Są z reguły niewielkich rozmiarów, więc zabieraj je na spacery — zmieszczą się z powodzeniem w kieszenie.

Czworonogi to małe łasuchy, dlatego chętnie skorzystają ze smaczków, czyli pysznej przekąski w czasie treningu lub między posiłkami. Bez znaczenia jest dla nich jej forma, kolor, rozmiar czy konsystencja, za to liczy się jej zapach i smak. Dlatego w naszej ofercie wyszukasz wiele propozycji naturalnych smakołyków i z pewnością spełnisz oczekiwania swojego zwierzaka.

To produkty, które sprawdzą się doskonale jako nagroda, jeśli będziesz chciał nauczyć pupila wykonywania różnych komend. Warto mieć wówczas pod ręką jakieś smaczki dla psa. Kup mu kości, ciasteczka, rurki lub inne pyszności z naszego sklepu zoologicznego online! Sprawdź ofertę!