• Kategorie
  • Szukaj
  • Wszystko dla psa

W tej zakładce znajdziesz wszystko dla psa: dobre karmy weterynaryjne oraz tradycyjne, akcesoria do pielęgnacji, ubranka czy zabawki. Polecamy również witaminy oraz inne suplementy diety, które uzupełnią braki różnego rodzaju makro- i mikroskładników. Nasz asortyment poszerzamy na bieżąco, dlatego warto śledzić nowości, jakie się pojawiają lub promocje.

Proponowane jedzenie dla czworonogów dostępne w wielu smakach spełnia indywidualne potrzeby żywieniowe różnych ras. Jest ono dopasowane do wieku zwierząt oraz ich stanu zdrowia.

Dobre karmy – jedzenie dla wszystkich psów

Oferujemy wysokiej jakości jedzenie dla psów małych i dużych różnych ras, odpowiadające ich potrzebom. Są to dobre karmy mokre i suche zwykłe oraz specjalistyczne. Jeśli Twój czworonóg jest na coś uczulony, ma wrażliwy układ pokarmowy bądź jest na innej specjalnej diecie, przyda Ci się karma weterynaryjna dla psa. Jest ona dostosowana do różnych schorzeń i dostarcza pupilowi wszystkie najpotrzebniejsze składniki odżywcze.

Uzupełnieniem pełnoporcjowego jedzenia mogą być różnorodne przysmaki. Zwierzęta uwielbiają smakołyki, które wykorzystasz zarówno jako nagrodę podczas zabawy lub przekąskę, jak i do pielęgnacji zębów. Ich wybór jest bardzo duży: ciasteczka, kości, paski, keksy, dropsy i wiele innych smacznych produktów.

Zamów artykuły dla swojego psa! Przejrzyj całą ofertę i znajdź wszystko, czego potrzebuje Twój czworonóg. Zapewnij mu właściwie zbilansowane produkty, niezbędne suplementy oraz smakołyki i zabawki, które uwielbia. Skorzystaj z bogatego asortymentu produktów znanych marek dostępnych w bardzo korzystnych cenach!