• Suche karmy dla psa

Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i wygląd swojego pupila, zapewnij mu zróżnicowane menu. Karma sucha dla psa będzie świetnym uzupełnieniem mokrej. Dopasuj ją tylko do wieku, rasy i ogólnej kondycji czworonoga (te wszystkie czynniki będą miały wpływ m.in. na wielkość krokiecików). W naszym asortymencie znajdziesz jedzenie wartościowe i bogate w składniki odżywcze, a wybierać możesz spośród najlepszych producentów i marek dostępnych na rynku.

Proponujmy produkty zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych zwierząt – wrażliwych oraz alergików. Wszystkie suche karmy dla psa wyróżniają się wyjątkowym smakiem. Przy wyborze konkretnej zwróć uwagę na zapotrzebowanie zwierzaka pod kątem witamin i zawartość wysokojakościowych składników odżywczych, jakie zawierają.

Korzyści z tych artykułów są m.in. takie, że krokieciki z racji swojej twardej formy przyczyniają się do ścierania płytki nazębnej, czyli zapewniają praktyczne czyszczenie zębów. Ponadto tego typu jedzenie nadaje się do długiego przechowywania i jest łatwe oraz higieniczne w porcjowaniu.

Znajdź i zamów swojemu psu najzdrowsze oraz najsmaczniejsze suche jedzenie!