• Mokra karma dla kota: puszki i saszetki

Jeśli Twój futrzak nie przyjmuje wystarczającej ilości płynów, odpowiednim rozwiązaniem dla niego będzie karma mokra dla kota. W naszym sklepie zoologicznym możesz zamówić ją w puszce lub saszetkach, produkowaną np. przez Dolinę Noteci. Zrównoważony skład białka, aminokwasów, witamin, mikroelementów, węglowodanów, błonnika i tłuszczu zapewni pupilowi wszystko, czego potrzebuje jego organizm do prawidłowego funkcjonowania. Z racji intensywnego smaku tego rodzaju jedzenie jest uwielbiane przez zwierzęta.

Przejrzyj proponowane w tej zakładce mokre karmy dla kota i zdecyduj, co będzie wygodniejszym rozwiązaniem – puszka czy saszetki. Dolina Noteci oraz inne sprawdzone marki oferują je w różnych pojemnościach.

Pamiętamy zarówno o kociętach, jak i dorosłych zwierzętach – dlatego z łatwością wybierzesz produkty adekwatne do wieku pupila oraz ewentualnych problemów zdrowotnych, na jakie cierpi. Zapewnisz mu pokarm wspierający m.in. poprawne funkcjonowanie układu trawiennego czy pomagający w osiągnięciu lub zachowaniu szczupłej sylwetki. Zamów jedzenie dla swojego futrzaka!